Analisten en consensus

Comparative note

Recentste sell-side analistenconsensus met betrekking tot de resultaten

Overzicht van de equity (sell-side) research over de KBC-groep

Company City Analyst e-mail
ABN Amro - Oddo BHF Amsterdam Cor Kluis cor.kluis@aa-ob.com
Alpha Value Paris Sylvain Perret s.perret@alphavalue.eu
Autonomous London Farquhar Murray fmurray@autonomous.com
Bank of America Merrill Lynch London Tarik El Mejjad tarik.el_mejjad@baml.com
Barclays Capital London Sam Moran-Smyth sam.moran.smyth@barclays.com
Berenberg London Hugh Moorhead hugh.moorhead@berenberg.com
Citigroup London Marta Sanchez Romero  marta.sanchezromero@citi.com
Deutsche Bank London Sharath Kumar sharath.kumar@db.com
Exane BNP Paribas Paris Guillaume Tiberghien  guillaume.tiberghien@exanebnpparibas.com
Goldman Sachs London Chris Hallam chris.hallam@gs.com
Grupo Santander London Patrick Lee

patrick.lee@SantanderCIB.co.uk

HSBC Düsseldorf Kiri Vijayarajah kiri.vijayarajah@hsbc.com
ING Amsterdam Jason Kalamboussis jason.kalamboussis@ing.com
Jefferies London Flora Bocahut fbocahut@jefferies.com
JP Morgan Securities London Raul Sinha raul.sinha@jpmorgan.com
Keefe, Bruyette & Woods London Hari
Sivakumaran
sivakumaranh@kbw.com
KeplerCheuvreux Amsterdam Benoit Petrarque bpetrarque@keplerchevreux.com
Mediobanca London Matthew Clark matthew.clark@mediobanca.com
Morgan Stanley London Giulia Aurora Miotto  Giulia.Aurora.Miotto@morganstanley.com
RBC Capital Markets London Anke Reingen anke.reingen@rbccm.com
Redburn  London Mike Harrison mike.harrison@redburn.com
UBS London Johan Ekblom johan.ekblom@ubs.com

Bron:  KBC Investor Relations

Last update: 19-07-2024