Analisten en consensus

Recentste sell-side analistenconsensus met betrekking tot de resultaten

Overzicht van de equity (sell-side) research over de KBC-groep

 
Company City Analyst e-mail
ABN AMRO Amsterdam Cor Kluis cor.kluis@nl.abnamro.com
Alpha Value Paris Farhad Moshiri f.moshiri@alphavalue.eu
Autonomous London Farquhar Murray fmurray@autonomous.com
Bank of America Merrill Lynch London Tarik El Mejjad tarik.el_mejjad@baml.com
Barclays Capital London Paulina Sokolova paulina.x.sokolova@barclays.com
Berenberg London Andrew Lowe andrew.lowe@berenberg.com
Citigroup London Stefan Nedialkov stefan.nedialkov@citi.com
Credit Suisse Zurich Jon Peace jon.peace@credit-suisse.com
Degroof Petercam Brussels Bart Jooris ba.jooris@degroofpetercam.com
Deutsche Bank London Flora Benhakoun flora-a.benhakoun@db.com
Exane BNP Paribas Paris Alicia Chung alicia.chung@exanebnpparibas.com
Goldman Sachs London Pawel Dziedzic Pawel.Dziedzic@gs.com
Grupo Santander London Jose Manuel Coll Catalan

josema.coll@gruposantander.com

HSBC Düsseldorf Kiri Vijayarajah kiri.vijayarajah@hsbc.com
ING Amsterdam Albert Ploegh albert.ploegh@ing.com
Jefferies London Martina Matouskova mmatouskova@jefferies.com
JP Morgan Securities London Raul Sinha raul.sinha@jpmorgan.com
Keefe, Bruyette & Woods London Jean-Pierre Lambert jplambert@kbw.com
Kempen & Co Amsterdam Bart Horsten bart.horsen@kempen.com
KeplerCheuvreux Amsterdam Benoit Petrarque benoit.petrarque@keplercm.com
MainFirst Bank Frankfurt am Main Matthew Clark matthew.clark@mainfirst.com
Mediobanca London Robin Van Den Broek Robin.VanDenBroek@mediobanca.com
Morgan Stanley London Bruce Hamilton Bruce.Hamilton@morganstanley.com
Oddo Paris Steven Gould steven.gould@oddo-bhf.com
Redburn  London Daphne Tsang daphne.tsang@redburn.com
Societe Generale Paris Phelbe Pace phelbe.pace@sgcib.com
UBS London Johan Ekblom johan.ekblom@ubs.com

Bron:  KBC Investor Relations

Last update: 27-05-2020

We gebruiken cookies en soortgelijke technologieën om je een goedwerkende website aan te bieden die je surfervaring aangenamer maakt. We kunnen de website ook aanpassen aan je behoeften en je voorkeuren. Door verder te surfen, ga je akkoord met het plaatsen van deze cookies. Wil je meer info? Of wil je dit niet?Klik hier.