Analisten en consensus

Recentste sell-side analistenconsensus met betrekking tot de resultaten

Overzicht van de equity (sell-side) research over de KBC-groep

Company City Analyst e-mail
ABN Amro - Oddo BHF Amsterdam Cor Kluis cor.kluis@aa-ob.com
Alpha Value Paris Farhad Moshiri f.moshiri@alphavalue.eu
Autonomous London Farquhar Murray fmurray@autonomous.com
Bank of America Merrill Lynch London Tarik El Mejjad tarik.el_mejjad@baml.com
Barclays Capital London Omar Fall omar.fall@barclays.com
Berenberg London Andrew Lowe andrew.lowe@berenberg.com
Citigroup London Stefan Nedialkov stefan.nedialkov@citi.com
Credit Suisse Zurich Jon Peace jon.peace@credit-suisse.com
Deutsche Bank London Benjamin Goy benjamin.goy@db.com
Exane BNP Paribas Paris Guillaume Tiberghien  guillaume.tiberghien@exanebnpparibas.com
Goldman Sachs London Jean-Francois Neuez  Jean-Francois.Neuez@gs.com
Grupo Santander London Patrick Lee

patrick.lee@SantanderCIB.co.uk

HSBC Düsseldorf Kiri Vijayarajah kiri.vijayarajah@hsbc.com
ING Amsterdam    
Jefferies London Flora Bocahut fbocahut@jefferies.com
JP Morgan Securities London Raul Sinha raul.sinha@jpmorgan.com
Keefe, Bruyette & Woods London Hari
Sivakumaran
sivakumaranh@kbw.com
KeplerCheuvreux Amsterdam Benoit Petrarque bpetrarque@keplerchevreux.com
Mediobanca London Robin Van Den Broek Robin.VanDenBroek@mediobanca.com
Morgan Stanley London Giulia Aurora Miotto  Giulia.Aurora.Miotto@morganstanley.com
RBC Capital Markets London Anke Reingen anke.reingen@rbccm.com
Redburn  London Daphne Tsang daphne.tsang@redburn.com
Societe Generale Paris Phelbe Pace phelbe.pace@sgcib.com
UBS London Johan Ekblom johan.ekblom@ubs.com

Bron:  KBC Investor Relations

Last update: 13-10-2021

KBC gebruikt cookies om je surfervaring aangenamer te maken. Zo kan KBC ook beter inspelen op je behoeften en voorkeuren. Door verder te surfen ga je akkoord met het gebruik van deze cookies. Meer info? Of wil je geen cookies? Klik hier.