KBC Groep
Select your language

Analisten en consensus

Recentste sell-side analistenconsensus met betrekking tot de resultaten

Overzicht van de equity (sell-side) research over de KBC-groep

Equity analisten
Company City Analyst e-mail
ABN AMRO Amsterdam Cor Kluis cor.kluis@nl.abnamro.com
Autonomous London Farquhar Murray fmurray@autonomous.com
Bank of America Merrill Lynch London Tarik El Mejjad tarik.el_mejjad@baml.com
Barclays Capital London Kiri Vijayarajah kiri.vijayarajah@barcap.com
Berenberg London Andrew Lowe andrew.lowe@berenberg.com
Citigroup London Stefan Nedialkov stefan.nedialkov@citi.com
Degroof Petercam Brussels Bart Jooris bart.jooris@degroof.be
Deutsche Bank London Flora Benhakoun flora-a.benhakoun@db.com
Exane BNP Paribas Paris Guillaume Tiberghien guillaume.tiberghien@exanebnpparibas.com
Goldman Sachs London Pawel Dziedzic Pawel.Dziedzic@gs.com
Gruposantander London Patrick Lee

patrick.lee@gruposantander.com

HSBC Düsseldorf Johannes Thormann Johannes.Thormann@hsbc.de
ING Amsterdam Albert Ploegh albert.ploegh@ing.com
JP Morgan Securities London Paul Formanko paul.formanko@jpmorgan.com
Keefe, Bruyette & Woods London Jean-Pierre Lambert jplambert@kbw.com
KeplerCheuvreux Amsterdam Benoit Petrarque benoit.petrarque@keplercm.com
Macquarie London Vardhman Jain vardhman.jain@macquarie.com
Mediobanca London Robin Van Den Broek Robin.VanDenBroek@mediobanca.com
Morgan Stanley London Bruce Hamilton Bruce.Hamilton@morganstanley.com
Natixis Securities Paris Alex Koagne alex.koagne@sec.natixis.com
Oddo Paris Jean Sassus jsassus@oddo.fr
Societe Generale Paris Philip Richards philip.richards@sgcib.com
UBS London Anton Kryachok anton-a.kryachok@ubs.com

Bron:  KBC Investor Relations

Last update: